- Karol Wójcik
- Aktualności
Zapraszamy po przerwie technologicznej
W poniedziałek 18 września, po dwutygodniowej przerwie technologicznej, otwarte zostało Centrum Sportowo-Rekreacyjne OLIMPIC w Strawczynku. Od 4 do 17 września w Centrum trwały intensywne prace konserwacyjne i remontowe.
Opróżnianie wszystkich niecek (basen sportowy, basen rekreacyjny, brodzik i jakuzzi) trwało 2 dni. Można było zrobić to szybciej, ale zmieniające się szybko naprężenia mogłyby uszkodzić niecki. Duży zrzut wody w krótkim czasie byłby też problemem dla kanalizacji w gminie. Niecki zostały gruntownie wyczyszczone, sprawdzone i…
















